Content house

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu tworzymy najwyższej jakości kontent wdrożeniowy i utrzymaniowy oraz dedykowane sesje zdjęciowe dla naszych klientów

Współpracujemy z uznanymi w branży fotografami, stylistami i wizażystami, którzy mają wieloletnie doświadczenie w produkcji sesji do magazynów lifestylowych, kampanii reklamowych i programów telewizyjnych. Zapewniamy też wybór modelek i modeli specjalnie wyselekcjonowanych pod kątem charakteru danej marki oraz proponujemy lokalizację sesji.

Mobirise

Organizujemy sesje zdjęciowe z gwiazdami i ambasadorkami marki

Zapewniamy fotografów, wizażystów i stylistów preferowanych przez gwiazdy i organizujemy sesje w dowolnej lokalizacji.

Sesje zdjęciowe z udziałem influencerów
Rekomendujemy odpowiednich influencerów, którzy są najbardziej wiarygodnym nośnikiem reklamy danej marki i organizujemy z nimi sesję z wybranymi przez klienta produktami, zapewniając kontent zgodny z oczekiwaniami marki w kampaniach z influenecerami

Mobirise
Mobirise

Filmy video  
kręcimy i montujemy wszelkiego rodzaju filmy, zarówno wizerunkowe jak i poradnicze typu DYI, dotyczące obszarów m.in. beauty, fashion, wystroju wnętrz i kulinariów.

Sesje kulinarne  
wykonujemy profesjonalne zdjęcia kulinarne z prezentacją produktów klienta. Zapewniamy aranżację, oświetlenie i stylizację potraw. Możemy je wzbogacić o zdjęcia poradnicze typu step by step. 

Mobirise

MediaTalk Sp. z o.o.
ul. Konstruktorska 11
02-673 Warszawa
woj. mazowieckie

Kontakt

email: kontakt@mediatalk.pl
tel: +48 664 950 409
Godziny pracy:
poniedziałek-piątek 8:00-16:00